Pabianicki Klub Sportów Wodnych
Z ostatniej chwili....
 
data aktualizacji:2014-03-17
PLAN PRACY PABIANICKIEGO KLUBU SPORTÓW WODNYCH W 2014 ROKU.

Zarząd Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych prezentuje plan swojej działalności na 2014 roku
przeczytaj szczegóły

autor:admin
data aktualizacji:2014-02-07
Ogłoszenie o Walnym Zgromadzeniu Członków Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych

Zgodnie z ustalonym planem pracy, 2 marca 2014 r. w siedzibie Klubu przy ul. Myśliwskiej 15 odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych.

Pierwszy termin zgromadzenia to 2 III 2014 r. godz. 9:30. W przypadku braku kworum drugi termin ustalony jest na 2 III 2014 r. godz. 10:00.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w zgromadzeniu.

autor:admin
data aktualizacji:2014-01-09
Spotkanie z Piosenką Żeglarską

W nowym roku ruszamy z realizacją nowego planu pracy, ale ruszamy w rytmie muzyki i karnawału. Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert szantowy, który odbędzie się 7 lutego w Pabianicach. W tym roku zaprosiliśmy znany zespół szantowy "Mordewind", więc gwarantujemy dobrze spędzony czas przy dobrej muzyce!

"Mordewind" to grupa mężczyzn tworzących skład zespołu o charakterze folku rockowego. Nazwa nie wzięła się znikąd. Żeglarze z pewnością mają dobre przypuszczenie, że jest po prostu fachowe określenie wiatru wiejącego od strony dziobu. Nikogo więc nie zaskoczy, że zespół wykonuje muzykę głównie o tematyce morskiej. Z pewnością na koncercie pojawią się melodie nie tylko tradycyjne, ale również utwory autorskie. "Mordewind" to doświadczony zespół, który na swoim koncie ma już trzy płyty oraz całą galerię nagród i to dość znaczących, bo często otrzymuje je od samej publiczności. Jeśli jeszcze te informacje nie zachęciły do uczestnictwa, to podajemy przedsmak muzyki "Mordewindu":

POSŁUCHAJ JUŻ TERAZ JAK ONI ŚPIEWAJĄ

Ilość miejsc jest ograniczona. Przed uczestnictwem należy koniecznie skontaktować się z Ryszardem Jakubkiem (tel 784-133-511).

Współorganizatorem imprezy jest Starostwo Pabianickie.

autor:admin
data aktualizacji:2013-11-30
Wigilia klubowa

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych oraz sympatyków żeglarstwa na Wigilię klubową, która odbędzie się 13 grudnia 2013r. w siedzibie klubu przy ulicy Myśliwskiej 15 o godzinie 19:00.

autor:admin
data aktualizacji:2013-11-05
Bal Żeglarski

Pabianicki Klub Sportów Wodnych serdecznie zaprasza 23 listopada br. wszystkich sympatyków sportów wodnych i nie tylko do wspólnego, uroczystego podsumowania sezonu żeglarskiego 2013.Co roku pabianicki klub organizuje Bal Żeglarski, podczas którego przy wspólnej zabawie zostają przedstawiane dokonania klubu oraz podczas którego wspólnie można powspominać wodne przygody. Więcej szczegółów dotyczących Balu udziela Ryszard Jakubek - tel. 784 133 511.

autor:admin