Zbiórka „Pabianiccy sportowcy dla PCM”

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

Walka z niewidzialnym wrogiem trwa – koronawirus wciąż krąży pośród nas… ale my wystawiamy naprzeciw swoje oddziały!

Na pierwszym froncie walki są wszyscy lekarze, pielęgniarki, ratownicy. Abyśmy my mogli czuć się bezpiecznie i liczyć na pomoc w szpitalu, najpierw musimy postarać się o wszelkie środki ochrony osobistej dla „armii” w naszym PABIANICKI CENTRUM MEDYCZNYM.

Załoga Pabianickiego Klubu Sportów dołącza do zbiórki w ramach akcji „Pabianiccy sportowcy dla PCM”. Akcja trwa do 20.04.2020 r.

Sprawa bardzo prosta: z inicjatywy PTC Pabianice, przy rekomendacji Rady Sportu oraz Urzędu Miejskiego została zorganizowana zbiórka na maseczki, rękawiczki, kombinezony, gogle ochronne, a przede wszystkim środki do dezynfekcji dla służby medycznej.

Drodzy Wodniacy!

Proponujemy dwa sposoby przekazania pieniędzy na tę zbiórkę:

1) Wpłata dowolnej kwoty na konto Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych (nr konta: 43 1090 1304 0000 0001 4311 4670) z dopiskiem „Darowizna dla PCM”. Jako Klub co tydzień zbierzemy wszystkie przelewy i dokonamy wpłaty na stronie zbiórki w imieniu naszych żeglarzy

2) Bezpośrednia wpłata na stronie zbiórki. https://pomagam.pl/sportepadlapcm?fbclid=IwAR228sa6XPzlTPOgM1oG0LXYKQJi7f5aDHB7RwN3Mywf-0PGx4aPXo9v10s

Prosimy i zachęcamy, aby w nazwie dopisać, że jesteście z naszego Klubu, czyli np. wpisać „Karol PKSW” lub „Karol żeglarz”

Płyniemy na tym samym statku pod pabianicką banderą! Wiemy, że możemy na Was liczyć!