Byliśmy blisko podium!

To był gorący weekend w Duninowie!

W XXVI Regatach Żeglarskich w Nowym Duninowie wzięły udział 3 załogi z naszego Klubu. Niestety tylko dwie ostatecznie wystartowały – tak to właśnie w żeglarstwie jest, że oczy trzeba mieć dookoła głowy… ERRO zaczepiło o linę kotwiczną i niestety regaty zeszły na drugi plan. Ale byli w pełnej gotowości po pierwsze miejsce!

Natomiast dwie omegi powalczyły na wodzie, a efekt jest taki, że mamy 4. i 5. miejsce!

Czwarte miejsce należy do sternika Seweryna Morawca i jego załogi: Beaty Morawiec i Piotra Liczbińskiego. Słuchajcie! Zabrakło im do podium jedynie 40 cm długości!

Piąte miejsce zajął sternik Darek Masłowski z załogą: Angelika Becht i Ola Ruta.

Gratulujemy! Na wodzie było 60 jednostek, więc było tłoczno!

ERRO ostatecznie wygrało z obcą kotwica, a w przyszłym roku są gotowi zdobywać laury! W tym roku na pokładzie byli: sternik Dariusz Kłucjasz z załogą: Łukasz Krystek, Bartek Niedzielski, Antoni Niedzielski, Rafał Grzegorek, Kuba Lesień.

Nasz Klub jako współorganizator ufundował Puchar i nagrodę FAIR PLAY.

A w Duninowie przyjęliśmy wielu gości! Także weekend niezwykle udany!

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com