WOLNA KOJA CZEKA NA CIEBIE!

„Gdyby tak ktoś przyszedł i powiedział: Stary, czy masz czas? Potrzebuję do załogi jakąś nową twarz!”

Co byście odpowiedzieli na taki apel?

Załoga z Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych właśnie takich nowych twarzy poszukuje na 2-tygodniowy rejs po Morzu Bałtyckim pod czujnym okiem doświadczonego Kapitana Krzysztofa Grzegorka!

Zostały 3 wolne koje, więc jeśli siedzenie na plaży i patrzenie na wodę już Ci się znudziło, a chciałbyś poszerzyć horyzonty, odwiązać cumy, spojrzeć na wybrzeże z innej perspektywy, rozwinąć żagle, poczuć siłę żywiołów wiatru i wody, wypłynąć w dal i przy okazji odwiedzić nadbałtyckie tereny – czekamy właśnie na Ciebie!

Niezbędne informacje:

Termin rejsu: 8-22 sierpnia 2020

Trasa: Świnoujście-Sassnitz-Rostock-Travemunde-Lubecka-Helsingore-Kopenhaga-Allinge-Christanso-Kołobrzeg

Jacht: s/y Roztocze

Doświadczenie żeglarskie: absolutnie niewymagane, koja utuli zarówno wytrawnych wilków morskich jak i tych, którzy jeszcze nie posmakowali żeglarskiej przygody

Koszt: 2600 zł (koszt czarteru, opłaty portowe, pełne wyżywienie, transport z i do Pabianic, ubezpieczenie)

Załoga: 12 osób, kpt. Krzysztof Grzegorek

Niezbędne dokumenty: paszport

W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa dodatkowo informujemy, że jacht został zaopatrzony we wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej, a także ozonator. Ponadto zadajmy sobie jedno pytanie: gdzie będzie bezpieczniej? Na pełnej plaży nad morzem, czy pod białymi żaglami na morzu?

Tym, którym z głębi wyrywa się okrzyk „Ahoj przygodo!” pozostawiamy kontakt: 887 072 712, pksw.zeglarzezpabianic@gmail.com