Działalność Klubu w czasie epidemii

Drodzy żeglarze!

W trosce o zdrowie wszystkich żeglarzy apelujemy o ponowne zarzucenie kotwicy w domach oraz o przestrzeganie wszelkich zasad dotyczących przeciwdziałaniu COVID-19.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Pabianicach (powiat pabianicki znajduje się w czerwonej strefie od 17.10.2020) Zarząd Pabianickiego Klubu Sportów Wodnych postanawia:

ZAWIESIĆ CZASOWO SPOTKANIA KLUBOWE W ŚRODY ORAZ NIEDZIELE

Zarząd dopuszcza spotkania w siedzibie Klubu wyłącznie w celach niezbędnych dotyczących spraw formalnych działalności Klubu.

Formą zastępczą będą spotkania wideo online za pomocą platformy Google Meet. W tego typu spotkaniach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani w każdą środę o godzinie 20:00. Aby dołączyć do spotkania prosimy o wysłanie swojego adresu e-mail pksw.zeglarzezpabianic@gmail.com na adres klubowy lub w razie problemów technicznych poinformować o chęci uczestnictwa Kolegi Piotra Liczbińskiego.

ODWOŁAĆ PLANOWANY WYJAZD W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (dn. 17.10.2020) DO OŚRODKA W NOWYM DUNINOWIE W CELU DOKOŃCZENIA PRAC ZWIĄZANYCH Z ZAMKNIĘCIEM SEZONU

O nowym terminie wyjazdu będziemy informować.

ODWOŁAĆ OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU W PABIANICACH (BAL ŻEGLARSKI) PLANOWANE W LISTOPADZIE

Mamy nadzieję, że przepędzimy szybko wirusa i znów spotkamy się twarzą w twarz. Aby to się stało wszyscy musimy zachowywać się odpowiedzialnie!

Do zobaczenia wkrótce!